Operatore Call Center

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: AWA Trade 03 Pri 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Kerkohen operatore per call center.
Gjuhet: Italisht, Gjermanisht dhe Anglisht.
Eksperienca ne Forex ose Binary Options eshte nje plus.
Rroga baze starton nga 600 euro plus Bonuse.
Te interesuarit jane te ftuar te dergojne CV tek
awapartners.hr@gmail.com
AWA Trade
Në fillim