TIRANË, ofroj vend pune Operator, gjuha ITALIANE

0 LEK

Kërkohet punë nga: zzgroup 07 Tet 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
ZZ GROUP ka një përvojë disavjeçare në tregun shqiptar në fushën e telemarketingut. Me anë të frymës pozitive të përcjellë nga struktura drejtuese, është bërë e mundur ngritja e një kulture dhe mjedisi pune të admirueshëm.

Filozofia jonë është tërësisht e orientuar drejt përkujdesjes për zhvillimin e aftësive të punonjësve duke i ofruar trajnime dhe mirëpritur çdo risi, që të ecim të gjithë sëbashku drejt rrugës së suksesit.

Aktualisht, kërkojmë të punësojmë operatorë telemarketingu të kualifikuar në gjuhën italiane.


Kushtet e punës:


- Paga të kënaqshme dhe konkurruese në treg;
- Kontratë të rregullt në bazë të Kodit të Punës;
- Mundësi trajnimi jashtë shtetit;
- Bonuse motivuese, duke shpërblyer aftësinë tuaj;
- Trajnime me pagesë të plotë.


Kërkesat e punës:


- Dëshirë për punë;
- Aftësi të mira komunikuese;
- Zotërim në nivel mesatar (B2) të gjuhës italiane;
- Bashkëpunim në ekipin e punës;
- Seriozitet në punë;
- Ambicie dhe vendosmëri.

Të interesuarit të kontaktojnë (dërgojnë Curriculum ) në adresën e mëposhtme:

zzgroupmail@gmail.com | 0696094444
Leaflet
Në fillim