SUPERVIZOR CALL CENTER ITALISHT

0 LEK

Kërkohet punë nga: UC GROUP 30 Tet 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ofrojme pune supervizor ne call center per fushaten vodafone casa. Turni pasdites 13:00-21:00. Pagese me standarte europiane, 600 euro baze plus bonuse sipas performances. Ambient pune komod dhe i qete, supervizori kerkohet me minimumi 6 muaj eksperience ne fushen e call centerit ne gjuhen italiane.
Kane prioritet personat qe kane punuar ne fushaten vodafone casa dhe personat qe kane team.

Per me shume informacion
mos hezitoni te na kontaktoni ne nr tone te kontaktit 0693869399.
Qendra Torre Drini, Tirana, Albania
UC GROUP
0692206586

WhatsApp:
0692206586
Leaflet
Në fillim