pune operator part time. ITALISHT

400 EUR

Kërkohet punë nga: UC GROUP 30 Tet 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Je aktualisht i punesuar, deshiron me shume e ardhura deshiron nje pune te dyte dhe te paguar shume mire, je ne vendin e duhur. Ofrojme pune part time me orare fleksibel, me kontrate te rregullt pune, kushte europiane.Cfare pret na kontakto menjehere ne nje nga menyrat tona te kontaktit email : hr.samoa@ucgroup.it ose ne nr e telefonit 0693869339
UC GROUP
0693869339

WhatsApp:
0693869339
Leaflet
Në fillim