Ofrojme pune part time operator outbound

350 EUR

400 EUR

Kërkohet punë nga: UC GROUP 30 Tet 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Po kerkon nje pune part time? Po kekon nje pune qe te je mundesine te rritesh profesionalisht? JE ME FAT! 🥳🤳🤳🤳🤳
Samoa Uc Group sapo ka hapur aplikimet per operatore te rinj ne gjuhen italiane🇮🇹.

Kriteret ⬇️
1.Eksperience te meparshme ne call center
2. Mbi 18 vjec
3.Energji dhe dinamizem

Ofrojme ⬇️
1.Kontrate te rregullt pune
2. Orare Fleksibel
3. Page baze plus %
4. Trajnime te vazhdueshme
5. Ambiente pune ne standarte europiane

Cfare pret kontakto tani menjehere ne numrin tone te telefonit 🤳 0693869339 per te skeduluar nje interviste. Bashkohu me grupin tone fantastik.
NE PO TE PRESIM 🧐😍
UC GROUP
0693869339

WhatsApp:
0693869339
Leaflet
Në fillim