OFROHE PUNE OPERAATOR PART TIME

400 EUR

Kërkohet punë nga: UC GROUP 30 Tet 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kompania jonë SAMOA UC GROUP është në kërkim të operatorëve telefonikë në gjuhën italiane për fushatën vodafone casa. Kandidati ynë ideal duhet:
-Të komunikojë rrjedhshëm në italisht
-Të ketë aftësi komunikimi dhe bindëse
-Të jetë ambicioz për të fituar më shumë të ardhura.
-Të jetë i disponushëm part time ose full time

Ne ofrojmë:
-Një pagesë bazë
-Shpërblime dhe bonuse të kënaqshme në varësi të performancës së punës.
-Kontratë e rregullt punësimi.
-Trajnim falas për personat pa eksperiencë pune.
-Ambiente komode pune
-Fundjavat pushim.

Personat e interesuar mund të kontaktojnë:
•Tel/Whatsapp: 0693869339
•Email: hr.samoa@ucgroup.it
UC GROUP
0693869339
Leaflet
Në fillim