NE PO TE KERKOJME TY!

350 EUR

400 EUR

Kërkohet punë nga: UC GROUP Dje 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Samoa Uc Group ka hapur aplikimet per operator te rinj ne gjuhen italiane. Nese je ne kerkim te nje pune part time me pagese shume te mire me orare fleksibel dh em kushte europiane , je ne vendin e duhur. Ofrojme turne 2 oraresh 4 oraresh 6 oraresh dhe 8 oraresh. Na kontaktoni per me shume informacion, ju ofrojme trajnim ambient dinamik pune ngritje profesionale dhe pagese shume te mire. Kontakto ne hr.samoa@ucgroup.it, ose ne nr e telefonit 0693869339


UC GROUP
  Online
0693869339

WhatsApp:
0693869339
Leaflet
Në fillim