Konsulent Marketingu/ FRENGJISHT

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Kërkohet punë nga: WeWeb Sot 09:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen frenge

Personat e interesuar duhet:
Te zoterojne gjuhen Frenge ne nje nivel B1/B2
Te jene me ose pa eksperience
Te kene aftesi komunikusese dhe manaxheriale.
Te kete motivim dhe deshire per ngritje profesionale

Ofrojme:
Kontrate pune e rregullt me kontribute te paguara nga ana jone
Paga konkurruese
Fleksibilitet ne pune
Mjedis pune motivues i pershtatshem per rritje profesionale.

Weweb e konsideron punën në grup si metodën thelbësore për rritjen në karrierë.Përkushtimi dhe vendosshmëria për rezultate të larta na bën konkurrues dhe koherent në treg.
Nese deshironi te jeni pjese e stafit tone jeni te mirepritur te paraqiteni tek zyrat tona per informin mbi procesin e punes dhe interviste, ose dergoni Cv tek adresa e E-mail: info@we-web.al

Adresa: Rreth Rrotullimi i Zogut te Zi, Tiranë
Cel: 069 707 5027
WeWeb
Weweb është partneri i duhur për ju. Ne ju ndihmojmë të identifikoni problemet tuaja dhe ndërmarrim hapat e nevojshëm për zgjidhjen e tyre. Gjithashtu ndjekim performancën në mënyrë konstante për të siguruar mbarëvajtjen e procesit. Weweb e konsideron punën në grup si metodën thelbësore për rritjen në karrierë. Përkushtimi dhe vendosshmëria për rezultate të larta na bën konkurues dhe koherent në treg. Nëse zotëroni një nga gjuhët Italisht, Anglisht, Frengjisht ose Gjermanisht, Weweb ju mundëson të bëheni pjesë e një ambjenti bashkëpunues dhe dinamik. Bashkëpunoni me ne dhe merrni hapat tuaj drejt suksesit. Na vizitoni ne faqen tone te webit: https://we-web.al/ Per me shume informacione na telefononi ne nr tone te tel: 069 707 5027 Na gjeni edhe ne GOOGLE dhe PINTEREST! Na ndiqni ne faqen tone te instagramit weweb.al!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Perlat Rexhepi Tregoje në hartë
+355697075027
Leaflet
WeWeb
Search for: Junior Project Manager 0 LEK
Suche: Junior Projektmanager 0 LEK
Chef de projet junior 0 LEK
Cerca: Junior Project Manager 0 LEK
Në fillim