Kerkojme përforcime per shitje Online

999 EUR

Kërkohet punë nga: Dyqanigjerman.al 29 Pri 02:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Stafi jon i shitjeve online kërkon te punësojë profesionistë të kualifikuar në shërbimin e shitjeve online, puna që në ofrojmë është :
Përkthim i pershkrimit të produkteve nga Gjermanisht në Shqip , Web design dhe Development .
Çfarë kriteresh duhen plotësuar:
Të ketë njohuri të mira kompjuterike,
Mardhënieve të mira komunikuese me klientet ,
Të ketë certifikatë mbrojtje të që ka mbaruar kurs apo shkollë për degën Gjermanisht !
Ju lutem personat të cilët janë të interesuar na dërgoni CV me email DERGOCVTENDE@GMAIL.COM ose Whatsapp +491715845136
Dyqanigjerman.al
+491715845136

WhatsApp:
+491715845136
Në fillim