kerkojme operator outbound ITALISHT

350 EUR

400 EUR

Kërkohet punë nga: UC GROUP 30 Tet 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Nese jeni ne kerkim te punes tuaj ideale me kushte europiane, me pagese te rregullt orare fleksibel dhe me mundesi rritjeje profesionale, ne jemi ata qe ju kerkoni. Na kontaktoni tan ne adresen tone te email ose ne nr e telefonit 0693869339
UC GROUP
0693869339

WhatsApp:
0693869339
Leaflet
Në fillim