Kerkohet femer per marketing /smartphone

100 LEK

Kërkohet punë nga: Gjej gjithecka/ Everything Dje 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kerkohet femer per marketing per elektroniken dhe smartphone
Mund te dergoni CV me e-mail: tsse.albania@gmail.com
Gjej gjithecka/ Everything
  Online
+355676656605
Në fillim