GSE SECURITY KERKON TE PUNESOJE AGJENTE SHITJE

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Kërkohet punë nga: GSE SECURITY 28 Jan 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ofrohet vend pune Agjent/e Marketingu.

-Te interesuarit/at duhet te kene eksperience ne fushen e shitjeve.
-Mban dhe koordinon kontaktet me klientet aktual.
-Eshte pergjegjes per mbarevajtjen e punes me klientet aktuale dhe ata te rinj.
-Identifikon dhe kontakton klientet e rinj.
-Kujdeset per kerkesat apo problematikat e klienteve.
-Zbaton programin dhe detyrat e caktuara.
-Respekton objektivat e vendosura.
-Te jete i/e besueshem, i/e pergjegjshem dhe te permbushe detyrimet e punes.
Pagesa Baze + Perqindje.

Dergoni CV me foto ne adresen info@gsesecurity.al , per me teper info tel ne nr. +355676001777
GSE SECURITY
+355676001777
Leaflet
Në fillim