Graphic Designer

0 LEK

Kërkohet punë nga: Center Shqiptare 15 Sht 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Center Shqiptare kerkon te punesoje Graphic Designer.

Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati:
- Njohuri te paketes Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign)
- Njohuri ne principet e design-it,formes, ngjyrave, tipografise, komunikimit vizual dhe multimedial.
- Aftesia krijuese

Pergjegjesite kryesore:
- Design per shtyp-Design kreativ, Design brandi dhe Design industrial
- Realizimi i projekteve sipas kerkesave te klientit dhe udhezimeve te menaxherit te projektit.
- Raportimi per ecurine e punes dhe koordinimi me koleget.

Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV me foto ne adresen: centershqiptare1@gmail.com. Ju lutem specifikoni ne subjekt te emailit pozicionin e punes per te cilin aplikoni.
Center Shqiptare
Leaflet
Në fillim