Agjent/e Shitjesh

Kërkohet punë nga: Klaudja 22 Tet 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Librex eshte duke rekrutuar agjent shitjesh.Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne marketing

Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t’i bashkohesh profesionisteve ne sektorin e shitjeve dhe te kesh te ardhura te larta te bazuara mbi komisionet e gjeneruara.

Cfare ofrojme?

Trajnime profesionale brenda dhe jashte vendit..
Udhetime dhe shperblime.
Mundesi karriere te pa limituar.
Nr Cel.0695760980
Klaudja
0675455368
Leaflet
Në fillim