CTC DURRES - KERKON TE PUNESOJE 50 OPERATORE!

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Kërkohet punë nga: CTC DURRES 08 Tet 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
CONTACT TRADE CENTER DURRES kerkon te punesoje 50 operatore !

Cdo person qe di gjuhen italiane, me ose pa eksperience ne kete sektor, eshte i ftuar te beje nje interviste ne zyrat tona.
Kompania jone ofron pagesat me te mira ne treg, si dhe bonuse maksimale ditore, javore dhe mujore.
Nese nuk doni te ndiheni thjesht nje numer, por te merrni rendesine e duhur per punen qe beni e te vleresoheni ne menyre optimale per rezultatet e arritura, ejani te beheni pjese e jona.

Intervistat behen cdo dita nga ora 13.00 - 20.00. E diela pushim.
Ju mirepresim!

Adresa:
LAGJIA Nr.3, Rruga Egnatia. Perballe Drejtorise Rajonale te Tatimeve, Durres.
Nr. kontakti: 0684791546
CTC DURRES
Leaflet
Në fillim