Parukeri Estetik Manjola

Ofrohet punë nga: Parukeri 06 Tet 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Kerkoj te punesoj nje ndihmes parukjere me te pakten nje vit eksperjence pune dhe nje estetiste per thonje me experience pune.
I: Adresa Rruga Xhanfize Keko Kompleksi Colombo 2 tek kryqezimi oxhakut
Leaflet
Në fillim