KERKOJME KURSANTE DHE PARUKIERE TE SPECIALIZUAR

Ofrohet punë nga: Sallon bukurie Evis 25 Pri 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
SALLON BUKURIE EVIS KERKOJM PUNONJESE TE SPECIALIZUR NE FUSHEN E PARUKERIS DHE ESTETIKES.PRANOJM EDHE KURSANTE
RRUGA HIM KOLLI 10M NGA MYSLYM SHYRI.
PER CDO DETAJ KONTAKTONI NE NUMRIN 0692477090
Sallon bukurie Evis
0692477090
Leaflet
Në fillim