ofrohet vend pune per 3 masazhjere

0 LEK

Kërkohet punë nga: spa london 11 Sht 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
ofrohet vend pune per 3 masazhjere
paga 350 milek
te interesuarat te cojne cv dhe foto ne
spalondon15@gmail.com
spa london
Leaflet
Në fillim