Kerkohet Parukiere- Paga kenaqshme

Njoftimi i kompanisë Kërkohet punë nga: iva 06 Sht 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Kerkohet parukiere me eksperience pune. Te jete e komunikueshme dhe te kete eksperience ne te gjitha sherbimet qe ofron parukeria. Te interesuarat te kontaktojne ne nr e tel 0695270510 ose ne Whatsap ne te njejtin nr.
Leaflet
Në fillim