Publikuar: Maj 08 2022 09:59

Ofrohet pune e perhershme

Publikuar: Maj 08 09:59
Shikime: 4
Ofrohet pune e perhershme. Shtepi e paguar. Puna konsistin ne mirembajtjen e pemtarise perreth nje vile. Kushte shume te mira dhe page mujore e garantuar. Preferohen familjar.
Shtepia ndodhet ne rrugen Dukat-Llogora.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione