Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 15 2021 04:55

"Marina Bay" ofron vend pune SANITARE

Publikuar: Dhj 15 04:55
Shikime: 2
"Marina Bay Luxury Resort and Spa",shpall pozicionin vakant të punës Sanitare.

Permbledhja e pozicionit:

Pozicioni Sanitare, kryen pastrimin e ambjenteve te resortit
dhe kujdeset per higjenen e tyre qe te jete ne standarte maksimale.

Detyrat/Pergjegjesite:

- Te realizoje me perpikmeri detyrat qe i ngarkohen
- Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe të jetë korrekte.
- Te jete e motivuar ne realizimin e kerkesave te punes
- Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
- Te karakterizohet korrektesia.


Edukimi/ Pervoja profesionale:

- Te kete pasur eksperienca te meparshme ne kete fushe
- Mosha deri ne 55 vjec


Aplikantët mund të kontaktojnë në numrin e telefonit 0696041000.
Adresa : Rruga "Aleksander Moisiu", prane vilave qeveritare, Vlore

Cel. : 0696041000
Përshkrimi i linkut

Valona Konstruksion

Valona Konstruksion” shpk është një kompani e fokusuar në investimet infrastukturore, kryesisht në ndërtimet civile. Themeluar në vitin 2001. “Valona Konstruksion” është një nga kompanitë kryesore zhvilluse të ndërtimeve civile në zonën në të cilën ushtron aktivitetin e saj. 

Ne investojmë në tregje cilësisht, jo vetëm duke ndërtuar produktet, por mbi të gjitha duke krijuar dhe ndjekur standarte. Ndërtimet tona janë në zonat më të mira.Në 5 vjecarin e fundit Valona Konstruksion ka ndërtuar dhe është në proces ndërtimi të rreth 60000 ( gjashtëdhjetëmijë) m2 ndërtime. Ne kemi zgjedhur dhe i qëndrojmë fort jo vetëm ndërtimit si proces por dhe integrimit dhe funksionalitetit të tij. Për këtë ne kemi krijuar departamentin e Administrim-Mirëmbajtjes. Cdo projekt i përfunduar nga Valona Konstruksion administrohet nga departmenti i administrimit duke qenë gjithnjë në kushtet e tij optimale.Ne po krijojmë një frymë të re ndërtimi të përgjegjshëm në zonat ku operojmë. Kjo është një siguri dhe një vlerë më tepër në investimin që bëjnë klientët tanë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Kompleksi “Green Towers”, Lagjia “Pavaresia”, Rruga “Hasan Kushta”,Vlorë

+355682094948

http://valonakonstruksion.com/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Valona Konstruksion” shpk është një kompani e fokusuar në investimet infrastukturore, kryesisht në ndërtimet civile. Themeluar në vitin 2001. “Valona Konstruksion” është një nga kompanitë kryesore zhvilluse të ndërtimeve civile në zonën në të cilën ushtron aktivitetin e saj. 

Ne investojmë në tregje cilësisht, jo vetëm duke ndërtuar produktet, por mbi të gjitha duke krijuar dhe ndjekur standarte. Ndërtimet tona janë në zonat më të mira.Në 5 vjecarin e fundit Valona Konstruksion ka ndërtuar dhe është në proces ndërtimi të rreth 60000 ( gjashtëdhjetëmijë) m2 ndërtime. Ne kemi zgjedhur dhe i qëndrojmë fort jo vetëm ndërtimit si proces por dhe integrimit dhe funksionalitetit të tij. Për këtë ne kemi krijuar departamentin e Administrim-Mirëmbajtjes. Cdo projekt i përfunduar nga Valona Konstruksion administrohet nga departmenti i administrimit duke qenë gjithnjë në kushtet e tij optimale.Ne po krijojmë një frymë të re ndërtimi të përgjegjshëm në zonat ku operojmë. Kjo është një siguri dhe një vlerë më tepër në investimin që bëjnë klientët tanë.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione