Publikuar: Maj 18 2022 02:52

Ofroj vend pune sanitare

Publikuar: Maj 18 02:52
Shikime: 127
Kërkoj një zonjë për të bërë punët e shtëpisë.
Të jetë e shkathët dhe e komunikueshme.
Kërkohet për një herë në javë, 4 orë. Paga për 4 orë është 1000 lekë.

Jemi familjar dhe shtëpia ndodhet tek rruga Irfan Tomini, ndërmjet pallatit me shigjeta dhe Vasil Shantos.

Kush është e interesuar të kontaktoj tek ky numër: 0693766733
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione