Publikuar: Qer 11 2022 09:22

Njoftim punesimi: SANITARE

Publikuar: Qer 11 09:22
Shikime: 403
Njoftim punesimi: SANITARE

Restorant "Vila Estia" kerkon te punesoje nje 'Sanitare'. Pozicioni i kerkuar per 8 ore pune dhe ofrohen kushte shume te mira krahasimisht me tregun e punes.

Kandidatet e interesuar duhet te telefonojne ne numrat e telefonit
069 204 9133
Nepermjet telefonatave do te zhvillohet nje interviste e shkurter telefonike ne forme prezantimi.

Nese kandidati perzgjidhet do te kaloje fazen e dyte duke i caktuar nje takim per interviste ne ambientet e restorantit.

Adresa e Restorantit Rruga Pjeter Budi, Vila Nr.25/1 ,Tirane
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione