Publikuar: Tet 28 2021 06:55

Kërkojm puntore për pastrim dhe gatim 1000€ Gjermani

Publikuar: Tet 28 06:55
Shikime: 6
Përshëndetje Neve kërkojm një punojnjse për gatim dhe pastrim dhe mirmbajtje Shtëpije 🏠
Neve jemi një familije e‘përber me 5 antar
3 kalamaj të moshës 6-7-11 vjeq dhe 2 prinderit
Kushtet që duhet të plotsoj punojnjsja jan
(1 duhet që të di të gatuaj
(2 të jehet e’pastër dhe të di të komunikoj me kalamajt
(3 mos të kehet prekupime
(4 për para se të nisim komunikimin pë vëndin e‘punës duhet që të na nis nëpërmjet WhatsApp 3/4 fotografi dhe një përshkrim të saj
Punojnjsja do të jetoj me Neve në një shtëpi
Shpenzimet i’marrim neve për sipër
Rroga mujore ësht 💵 1000€ në muaj
Neve lëshojm dhe kontrat pune afatgjat
Ju muneni që të na kontaktoni WhatsApp ☎️📞
( 0049 176 60 150 217
( 0049 175 142 064 8
E-mail morgenbergstr@yahoo. De
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione