Publikuar: Maj 24 2022 01:52

Kerkohet Lavazhier "Lavazh Elio" tek rruga e Thesarit Fresk

Publikuar: Maj 24 01:52
Shikime: 285
Kerkojme te punesojme LAVAZHIER me eksperience.(Larje makinash, tapicerie, tapeta etj)
Adresa Rruga e Thesarit Fresk, kushte shume te mira pune, komisione si dhe sigurime te paguara.
Na kontaktoni ne +355696221279
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione