Publikuar: Jan 03 2022 09:36

Dado per ne Zvicer

Publikuar: Jan 03 09:36
Shikime: 82
Kerkoj nje punetore per shtepine dhe per tu kujdesur per 2 femije 4 dhe 12 vjec.
Paga 1000 Franka
Data e fillimit Shkurt 2022
Mosha 30-50 vjec me eksperience

Familje korrekte dhe kushte shume te mira me dhome dhe tualet me vete.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione