Ofroj pune per ne Zvicer

0 LEK

Ofrohet punë nga: Dino Poska 11 Sht 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Kerkoi nje punetore te moshes 19 deri 32 vjeqe.
Kushtet e punes jan shum te mira banimi,ushqimi dhe paga mujore mbi 1001€ ne muaj jan te sigurta.
Ju lutem qe te shkruani ne E-Mail
dino-tirana@hotmail.com
Dino Poska
+4176588
Leaflet
Në fillim