Publikuar: Tet 27 2021 07:52

Kujdestare per nje grua te moshuar qe ka thyer kemben

Publikuar: Tet 27 07:52
Shikime: 6
Kerkojme kujdestare per nje grua te moshuar 85 vjecare. Deri dje cdo nevoje e kryente vete, gatuante, shetiste , por pas nje aksidenti theu kemben dhe kerkojme dike qe ta ndihmoje gjate dites orari 8 e mengjesit - 4:00 pasdite per nje periudhe 2 mujore, zgjatet ne varesi te gjendjes se zonjes. Familjaret gjate ketij orari jane ne pune dhe qe zonja mos rri vetem , kerkojme kujdestare
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione