Publikuar: Nën 20 2021 02:26

Kerkohet pastruese sanitare per klinike dentare

Publikuar: Nën 20 02:26
Shikime: 194
Kerkohet pastruese 1 here ne jave per klinike Dentare prane rajonit nr 4 te policise tek ish Rruga Ura.
Orari I pershtatshem vendoset me bashkebisedim.
Puna konsiston ne pastrimin e veglave, dhe pastrimin e ambjentit. Klinika eshte e vogel me 1 poltron.
Kerkohet rregullsi dhe korrektesi.
Te Interesuarat ju lutem te kontaktojne ne watsup ose me email.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione