Publikuar: Nën 13 2021 12:36

DURRES KERKOHET PUNONJES /E PASTRIMI PER SALLE MAGAZINE

Publikuar: Nën 13 12:36
Shikime: 4
Kompania Ferra &Co me vendndodhje Shkozet Durres , shpall vendin vakant puntor ose puntore pastrimi per salla magazine

Ofrohen kushte shume te mira pune, pagese e kenaqshme + siguracionet

Puna eshte vetem me 1 turn 8 orarsh

Kantidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme :

Mosha deri ne 50 vjec

Vendbanimi ne Durres

Te jete i/e shkathet dhe i/e perpikte ne pune

Per te aplikuar ju ftojme te kontaktoni ne nr e cel :0682046556

Ju mirepresim !
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione