Vend pune si "Elektricist"

0 LEK

Ofrohet punë nga: Albania Punesim 23 Sht 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Inxhinieri
Ofrohet vend pune si Elektricist!

Per nje nder kompanite nder me te mirat ne Shqiperi, ofrohte vend pune si Teknik Elektrik.

Detyrat qe kryejne kandidatet:

Implementon kerkesat dhe direktivat e inxhinierit
Te lexoje dhe te zbatoje projektin
Ekzekutim te impjanteve elektrike civile
Kabllim te kuadrove te tensionit te ulet, te komandimit dhe kontrollit
Ekzekutim te impianteve te sigurise dhe kontrollit, telekamera, impiante alarmi ndaj tymrave dhe zjarrit, impiant sinjalizues, impiant menaxhimi permes telefonise
Ekezekutim te shperndarjes se tingujve, videoprojektim dhe videokonference, video citofoni dhe citofoni
Ekzekutim te sistemeve Akses Kontroll
Mirmbajtje te impianteve elektrike dhe asistence te pergjithshme

Kualifikimet qe duhet te kene kandidatet:

Njohuri mbi impiantet elektrike dhe sistemet e rrymave te dobta
Te jete korrekt ne orarin e punes
Patente e klasit B
Te jete person me integritet, sjellje profesionale dhe etike ne pune
Te lexoje skemat elektrike dhe elektronike
Te jete i vemendshem dhe i kujdeshmen ne interpretim te manualve te instalimit te pajisjeve qe perdor
Gjuha e huaj angleze perben avantazh personal per aplikantin duke I dhene mundesi te trajnohet ne nje nga qendrat e trajnimit te brandit amerikan Texas Intelligent Systems.

Kandidatet qe plotesojne keto kritere dhe detyra jane te lutur te dergojne CV-ne tyre ne adresen e e-mail-it: punesimndermjetesim@gmail.com

Dhe per cdo pyetje apo paqartesi mund te kontaktoni ne numrin e meposhtem:
+355696180299
Albania Punesim
+355696180299
Leaflet
Në fillim