Instalime elektrike

0 LEK

Ofrohet punë nga: Sefrigo 22 Maj 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Inxhinieri
Ofroj vend pune ne fushen e mirmbajtjes / instalimit te impjanteve per dhoma frigoriferike.
Personi duhet te jete i afte per punime elektrike (te njohi skemat) dhe te jete i afte dhe per pune mekanike.
Sefrigo
0682024861
Leaflet
Në fillim