Teknik per makineri paketimi(Sheqeri,biskota kafe)

Kërkohet punë nga: Makineri 21 Nën 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Komuna
Fier
Sektori
Inxhinieri
Kushdo qe ka probleme 0672085804 , vem ne pune dhe rregullojm makineri paketimi te llojeve te ndryshme
Makineri
0672085804
Leaflet
Në fillim