Publikuar: Korr 06 2022 05:21

MOBILERI MEDIU

EUR

Publikuar: Korr 06 05:21
Shikime: 477
Mobileri MEDIU kerkon te punesoje nje person te rregullt dhe me eksperience ne sektorin e pastrim/zmerilimit per MDF dhe dru. Kushtet e punes jane shume te mira dhe ambienti teper miqesor. Paga shume e mire. Cel 0676364622
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione