Specialiste brumi

Ofrohet punë nga: A.D13 Sot 04:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Tiranë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkohet specialiste brumi me eksperienc.
Mosha mbi 30 vjec . Preferohet familjare .
Paga: 350 mije leke + siguracion .
Adresa : Rruga Barrikadave. Perball gjimnazit Sami Frashëri .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim