OFROJME VENDE TE LIRA PUNE PER GRA

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: ALEKSIA SH.P.K 23 Maj 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
KOMPANIA ALEKSIA SH.P.K. JU NJOFTON SE OFRON VENDE TE LIRA PUNE PER GRA TE MOSHAVE TE NDRYSHME ! KUSHTET E PUNES JANE SHUME TE KANAQSHME ! DO SHERBENI PER MBUSHJEN E ULLINJVE .. ORARI 8 ORE , JU OFROJME USHQIMIN E DREKES FALAS , SIGURIME SHOQERORE TE PAGUARA NGA NE ,TRANSPORT ME AUTOBUZIN TONE I CILI JU MER CDO MENGJES DHE JU KTHEN NE FSHATIN KU BANONI .PER SQARIME TE METEJSHME JU LUTEM KONTAKTONI NE NUMRIN E CEL 0696038193
ALEKSIA SH.P.K
0696038193
Leaflet
Në fillim