kerkoj marangoz

Kërkohet punë nga: mandi 14 Nën 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
paga e kenaqshme kushtet e punes te mira punimet i kemi me melamin faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim