Published: Korr 10 2018 10:13

Kerkohet nje rrobaqepese profesioniste

Published: Korr 10 10:13
Views: 1
Kerkohet Rrobaqepese profesioniste qe di te presi dhe te qepi me maraklillek, sepse po hapet Atelia e pare ne shkoder, Shtepia e modes per qepjen e fustaneve madheshtore dhe unike. Kushtet e punes jan perfekte, paga e mire. Presim telefonata serioze 0692794148
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
0692794148

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information