Kerkohet xhenerik

0 LEK

Ofrohet punë nga: bardhiautoservis 05 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Kerkohet xhenerik per makina. Te jete me eksperience pune dhe i afte per pune. Pagesa me mundesi zgjedhjeje me page baze ose me perqindje. Kushtet e punes te kenaqeshme.
bardhiautoservis
Leaflet
Në fillim