Kerkohet xhenerik

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: Servis Bardhi 05 Sht 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Kerkohet xhenerik me eksperience pune. Paga me kenaqeshme si dhe kushtet e punes, mundesi me perqindje.
Servis Bardhi
0692137757
Në fillim