Gomist dhe Punetor konvergjence

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Kërkohet punë nga: gentian arapi 24 Shk 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kerkohet 1 gomist me dhe pa eksperince pune si dhe 1 punetor te kete eksperince pune ne kryerjen e sherbimit te konvergjences per makina.
Paga e kenaqshme.
gentian arapi
0692074062
Leaflet
Në fillim