Kerkojm punetor per ferm te lopeve paga 350€

350 EUR

Ofrohet punë nga: Granit 22 Tet 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Komuna
Tropojë
Sektori
Bujqësi
Ferma gjendet ne kosove komuna gjakove paga 350€ Plus ushqimi dhe fjetja
Leaflet
Në fillim