Ofroje pune ne sektorin e bujqesise

0 LEK

Ofrohet punë nga: Lulzim 10 Qer 02:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Bujqësi
Kerkoje nje puntor qe ka pervoje ne stall per rritjen e viqav, mosha e preferume mbi 40 vjet, ka mundesi banimi edhe me bashkeshorten, jan te gjitha kushtet per banim ku duhet kujdeset 24 ore per shtall te viqav dhe lopve, paga mujore 250€ dhe 50€ per ushqim, vendi punes afategjat.
Mund te kontaktoni ne Whatsapp apo viber
+38344253409
Leaflet
Në fillim