Kerkoj çoban

0 LEK

Ofrohet punë nga: Xeni 19 Tet 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mat
Sektori
Bujqësi
Kerkoj çoban per dele dhe nji per lope paga e mir ushimi fjetja nga un
Leaflet
Në fillim