Kerkohet punetor ne bujqesi . Pagesa e kenaqshme

0 LEK

Ofrohet punë nga: Segi 09 Sht 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Sektori
Bujqësi
Kerkohet nje punetor ne bujqesi. Puna eshte e vazhdueshme dhe jo me dite. Pagesa eshte 30.000 leke te reja ne muaj .
Leaflet
Në fillim