Puntor pularie

0 LEK

Kërkohet punë nga: Elvis 08 Sht 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Bujqësi
Kërkohen puntor për stalla pularie.kompleksi i stallave ndodhet afër city parkut në kashar tiranë.preferohen puntor me eksperiencë dhe nga rrethet.akomodimin e siguron kompania.paga super.
Leaflet
Në fillim