Bari

0 LEK

Kërkohet punë nga: Blerim 26 Korr 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Bujqësi
Konkurs për punë.
Bari , Për LOPE.

Kërkojmë Nje Puntor
Ose
Një Familje , Burr dhe grua per punë.

Kushtet rreth punes te jen te aftë për punë.
Për me shum informata , Rreth Punes ju mund te na kontaktoni në numrat tanë të telefonit.

Tel apo Viber: +383 45 604 688

Tërstenë/Kosovë

Ju Faleminderit Per Mirkuptim.
Leaflet
Në fillim