Kerkojm te punesojm bari

0 LEK

Kërkohet punë nga: rimi 08 Shk 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Përmet
Sektori
Bujqësi
kerkojm te punesojm bari per dhi te kete eksperienc pune dhe i dashur me kafshet . mundesisisht te mos. kete prokupim familiar ose te punesohet me familje .
Leaflet
Në fillim