Kerkoj çoban per dele paga e mir ushqim dhe fjetje

0 LEK

Kërkohet punë nga: Xeni 29 Gush 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mat
Sektori
Bujqësi
Çoban delesh
Leaflet
Në fillim