Fermë

0 LEK

Kërkohet punë nga: Shpetimi 28 Pri 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kukës
Sektori
Bujqësi
Kerkojm Puntor per pune ne Ferme Te Lopeve
Mjelja bahet me makina jo me dore, dhe pune te ndryshme si ne bashqe e fusha.
Vend banimi dhe Pagesa Te mira
00 38349446455‬
Leaflet
Në fillim